Polecane wydarzenia

A A A
drukujKrok XI: Im się już udało

Na zakończenie mamy przyjemność przedstawić Ci dotychczasowe efekty unijnego finansowania w naszym regionie. Spójrz na Mapę Projektów mapa.rpo.lubelskie.pl i zobacz, ile firm, instytucji i organizacji z Lubelszczyzny zrealizowało swoje projekty! Ponadto możesz w łatwy sposób sprawdzić jak Twoja gmina, czy powiat radzą sobie z wykorzystaniem unijnych dotacji. Ile wniosków wygrało konkurs i otrzymało wsparcie. Mapa oferuje dostęp do podstawowych informacji o wszystkich projektach realizowanych z RPO, opisów niektórych inwestycji oraz galerii zdjęć.

Z kolei klikając w www.rpo.lubelskie.pl/wirtualnyspacer rozpoczniesz wirtualną wycieczkę po projektach wspartych z RPO. Zwiedzisz Muzeum na Zamku w Lublinie, gdzie obok sal wystawowych, możemy uchylić drzwi do pracowni konserwatorskich, na co dzień niedostępnych dla turystów. Odwiedzisz z Nami „Piwnicę pod Fortuną", Archikatedrę Lubelską oraz Centrum Dyspozycji Mocy lubelskiego MPK.
W krótkim czasie masz również okazję przenieść się do nowej biblioteki głównej Uniwersytetu Przyrodniczego lub klasztoru pobrygidkowskiego. Zajrzeć możesz też do Zamościa, gdzie obok znanych zabytków pospacerujesz po jedynym w Polsce Wschodniej ogrodzie zoologicznym, przejdziesz trasą turystyczną w podziemiach Oficyn Ratusza oraz obejrzysz ciekawie zaprojektowane Centrum Kultury Filmowej.

W zakładce Dobre Praktyki prezentujemy natomiast projekty realizowane z aktualnej edycji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 -2013. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się tam także Twój projekt!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do Strefy Beneficjenta!

 

 

 

 

Twoja opinia
RPOWL na youtube