A A A
drukujCo Ty na to?

Chcesz podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, prześlij nam swoje opinie na temat  na adres: redakcja@rpo.lubelskie.pl.

Co sądzisz o grach na platformie GRYRPO.pl? O ich poziomie trudności, atrakcyjności itp.?

Tadeusz Haftaniuk

Pomysł, aby reklamować Fundusze Europejskie poprzez gryrpo.pl, uważam za trafiony. W moim otoczeniu rodzinnym i koleżeńskim wiele osób gra namiętnie. Co do trudności, to zależy, kto w jakiej kategorii ma wiedzę. Jej niedobór, można zrekompensować sprytem lub refleksem, co dodatkowo wyrównuje szanse grających. Gry i zabawy są przemyślane i bardzo wciągające.

Tadeusz Haftaniuk

Marzena Lepa

Gry są fajnie skonstruowane. Mój syn nauczył się pisać bez błędów trudne wyrazy. Przy okazji dowiedział się wielu nowych rzeczy (zresztą ja też).

Marzena Lepa

Damian Gąsiorowski

Gry są bardzo ciekawe. Korzystałem z dwóch rodzajów gier, ale wszystkie aplikacje miały w sobie coś ciekawego, no i przybliżały kwestie funduszy unijnych, ich realizacji, wykorzystania itd.

Damian Gąsiorowski

Krzysztof Witkowski

Poziom trudności jak i atrakcyjność gier jest w sam raz. Dzięki różnym grom, możemy się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat województwa lubelskiego.

Krzysztof Witkowski

wróć »
Twoja opinia
RPOWL na youtube