Polecane wydarzenia

A A A
drukuj18.06. - Dęblin

 

Urząd Marszałkowski razem z radiem Lublin i Dęblińską "Szkołą Orląt" oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie zapraszają na festyn kulturalny, który odbędzie się w dniach 18-19.06. br.

W miniony piątek tj.18.06. br byliśmy w Dęblinie. Festyn rozpoczął się o godzinie 15:45 i tak, aż do wyczekiwanego koncertu gwiazdy wieczoru, zespołu GOLEC uOrkiestra, który rozpoczął się około godziny 21:00, towarzyszyły nam m.in. wystepy grup tanecznych, zespołów muzycznych i wokalnych, pokazy krav magi - jednego z rodzajów sztuk walki oraz pokazy tresury psów.

W przerwach pomiędzy występami organizowane były konkursy dotyczące wiedzy o Funduszach Europejskich cieszące się ogromną popularnością.

W zlokalizowanych Punktach Informacyjncy pracownicy Urzędu Marszałkowskiego służli radą i pomoca w uzyskaniu informacji na temat Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również pozostałych programów umożliwiających pozyskanie środków z Unii Europejskiej.

Wśród potencjalnych beneficjentów znaleźli się przede wszystkim przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Nie zabrakło również osób planujących w niedalekiej przyszłości wejść na rynek pracy.

 

Twoja opinia
RPOWL na youtube