Polecane wydarzenia

A A A
drukuj26.06. - 27.06. Krasnobród, Janów Lubleski, Opole Lubelskie

 

Regionalny Program Operacyjny podczas zbliżającego się weekendu będzie razem z Radiem Lublin na festynach w trzech miejscowościach województwa lubleskiego. W sobotę odwiedzimy Krasnobród, natomiast w niedzielę bedziemy uczestnikami pikniku w Janowie Lubelskiem, gdzie gwiazdą wieczoru jest Stachursky, oraz w Opolu Lubelskim.

                                

 

W sobotę pracownicy Urzędu Marszałkowskiego gościli na festynie w Krasnobrodzie. Dla uczestników imprezy organizatorzy przygotowali moc atrakcji m.in.: konkursy, zabawy, występy zespołów Skrzypek Band, London, Elvis. Gwiazdą wieczoru był zespól Pudelsi. Piknik zakończono pokazem fajerwerków.

 

W niedzielę nasze namioty z punktami informacyjnymi o funduszach europejskich pojechały do Janowa Lubelskiego oraz Opola Lubelskiego. Zawodami wędkarskimi o godzinie 13:00 rozpoczeła się impreza w Janowie Lubelskim. Na uczestników czekały ciekawe konkursy, np. mistrzostwa w jedzeniu pierogów ruskich czy też dotyczące wiedzy o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego. Koncerty zespołów muzycznych towarzyszyły nam przez cały dzień. Po godzinie 21:00 na scenie pojawił się STACHURSKY. Letni piknik zakończono pokazem sztucznych ogni.

 

Punkt informacyjny o funduszach europejskich w Opolu Lubelskim cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzali nas przede wszystkim przedsiębiorcy, osoby bezrobotne i pracodawcy, którzy chcieliby podnieść kwalifikacje swoje i pracowników. Na scenie pojawiły się zespoły Sound's Good oraz Magdalena Manville, a zespól PERFECT rozpoczął swój wystep około godziny 21:00.

 

 

 

 

 

Twoja opinia
RPOWL na youtube