Polecane wydarzenia

A A A
drukuj17.07.- 18.07. Parczew i Hrubieszów

 

W kolejny wakacyjny weekend pracownicy Urzędu Marszałkowskiego razem z Radiem Lublin odwiedzą Parczew oraz Hrubieszów. Badź z nami "W eterze i w plenerze". Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, ciekawe konkursy i zabawy, a w punkcie informacyjnym o funduszach europejskich każdy zainteresowany uzyska szereg informacji. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

                                 

W miniony weekend Punkty Informacyjne o funduszach unijnych odwiedziły mieszkańców Parczewa oraz Hrubieszowa.

Na stadionie MOSIR w Parczewie zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat możłiwośći uzyskania wsparcia z UE naprawdę nie brakowało. Po raz kolejny rozdaliśmy mnóstwo materiałów informacyjnych i promocyjnych, a na najmłodszych czekały interesujące gadżety.

 

W Hrubieszowie zagralły dla nas między innymi takie gwiazdy jak Hrubieszowska Kapela Podwórkowa, Naydis oraz zespół LESZCZE. Urząd Marszałkowski organizował konkursy dotyczące wiedzy o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego. Na odważnych uczestników czekały atrakcyjne nagrody.

 

W naszych niebieskich namiotach Punktów Informacyjnych na najmłodszych uczestników również czekały interesujące konkursy rysunkowe. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

 

Twoja opinia
RPOWL na youtube