Polecane wydarzenia

A A A
drukujMateriały

 

Przez 3 miesiące razem z Dolarem informowaliśmy mieszkańców województwa lubelskiego o korzyściach z wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego.

Głównym narzędziem kampanii był spot wyświetlany w kinach. Mogliście nas także zobaczyć na billboardach, na tyłach autobusów, w internecie na portalach: Gazeta.pl Lublin, Kurier Lubelski, Dziennik Wschodni, Wp.pl. Informacje o kampanii reguarnie pojawiały się na profilu RPO WL na Facebook'u.
Cztery lubelskie stacje radiowe - ESKA Lublin i Zamość, Radio Lublin, Radio Złote Przeboje, Puls Lublin emitowały nasz spot radiowy.
Dodatkowo w 7 kinach województwa odbywały się wydarzenia specjalne promujące RPO, w czasie których Dolar wraz ze swoim kolegą Mateuszem, improwizując rymował o inwestycjach powstałych z funduszy unijnych.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się klip, jaki powstał do utworu "RPO z Lublina".

Mamy nadzieję, że kampania "Lubelskie - jasne, że do przodu!" sprawiła, że mieszkańcy Lubelszczyzny na nowo spojrzeli na swój region z optymizmem i wiarą, że ma on potencjał, rozwija się i daje wiele możliwości.

Zapraszamy do obejrzenia spotu kampanii, zdjęć i nagrań z realizacji wydarzeń promocyjnych w kinach, obejrzenia zdjęć zrealizowanych projektów tutaj lub pod linkiem strony kampanii http://rpo.lubelskie.pl/kampania/.

 

Twoja opinia
RPOWL na youtube