Polecane wydarzenia

A A A
drukujKampania 2012 - "Lubelskie - jak nowe!”

Kampania „Lubelskie - jak nowe!" Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) ma charakter regionalny i potrwa do końca października 2012 roku. Jest adresowana przede wszystkim do osób w wieku 18-49 lat z miejscowości liczących ponad 5 tys. mieszkańców. Jej odbiorcami są również instytucje i organizacje korzystające z unijnego wsparcia z RPO.

W kampanii zostaną wykorzystane trzydziestosekundowe spoty emitowane w kinach w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Puławach oraz Zamościu, a także 70 billboardów zlokalizowanych w miastach Lubelszczyzny. Zdjęcia reklamowe wykorzystane w spocie oraz pozostałych materiałach promocyjnych zostały zrealizowane w Zamościu, dworze Sanna w Wierzchowiskach.

Link do spotu: http://www.youtube.com/watch?v=ZHrLHv_jnHU&feature=plcp

Idea kampanii „Lubelskie - jak nowe!" została oparta na motywie niespodzianki. „Unijnymi prezentami" są przedmioty obecne w codziennym życiu mieszkańców Lubelszczyzny, które wiążą się z inwestycjami zrealizowanymi w ramach RPO. Zawinięte w błękitny papier nawiązujący do barw flagi Unii Europejskiej, po rozpakowaniu stają się symbolem zmian zachodzących w regionie.

Wsparcie kampanii zapewnią działania promocyjne w internecie (m.in. w wybranych serwisach lokalnych, portalu YouTube oraz na Facebooku w ramach , kórego przewidziano trzy aplikacje konkursowe) oraz spoty radiowe, które będzie można usłyszeć w trzech lokalnych rozgłośniach: Eska Lublin, Radio Freee oraz Radio Złote Przeboje Lublin. Dodatkowo, w najpopularniejszych miejscach województwa stanie 50 specjalnych stojaków z wizytówkami prezentującymi projekty dofinansowane z RPO.

Kampanię „Lubelskie - jak nowe" przygotowała agencja reklamowa DSK z Warszawy.

(projekt billboardu)

Twoja opinia
RPOWL na youtube