Polecane wydarzenia

A A A
drukujDni Otwarte FE 2015

Od 7 do 10 maja po raz drugi w województwie lubelskim odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W tym czasie w całym regionie będzie można odwiedzić ok. 70 miejsc i obiektów, które powstały lub zostały odnowione dzięki unijnemu wsparciu. Głównym punktem wydarzenia będzie rodzinny piknik na Placu Zamkowym i Błonach pod Zamkiem w Lublinie. Lubelski Dzień Funduszy Europejskich odbędzie się 9 maja.

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wspólnie z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie oraz beneficjentami funduszy europejskich z województwa lubelskiego po raz drugi organizuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

- Wydarzenie ma promować efekty wykorzystania funduszy europejskich na Lubelszczyźnie w postaci ponad 28 tys. realizowanych inwestycji oraz pokazać mieszkańcom regionu, jak zmieniło się ich otoczenie na przestrzeni ostatnich lat dzięki środkom z Unii Europejskiej - podkreśla Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

Do Dni Otwartych w województwie lubelskim zostało zgłoszonych ok. 70 unijnych projektów. Będzie można odwiedzić je i zobaczyć z bliska od 7 do 10 maja.

Twoja opinia
RPOWL na youtube